Family **Dark~Elite**

Forum Rodziny **Dark~Elite**

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-09-14 10:19:26

~Letho~

Gość

Podanie ~Letho~ ;))

Witam całą rodzinę Gekkou, i zachęcam do przeczytania mojego podania ).

Imię: Mam na imię Maciej

Wiek: Mam 16 lat, uczę się w Technikum Logistycznym .

Klasa/reputacja/lvl: Gram łucznikiem, posiadam red mistrza, dokładnie 581699. Posiadam 82 lvl. Wiem że na tym lvl powinienem mieć już nosa, będę się starał aby on jak najszybciej się pojawił );

Karty specjalisty oraz mój ekwipunek:

Karta Myśliwego: 84 +9 (Wróżka Woondine: 47%)
Karta Ninja: 70+5 (Wróżka Mroku: 41 %)
Karta Niszczyciela: 14 ;((. To sp mi nie podoba mi się, nie wiem czemu. Jak zrobię resztę SP na pewno zajmę się Niszczycielem. (Wróżka Ognia: 50%)
Karta Dzikiego Strażnika: 99+5. W najbliższym czasie mam zamiar ulepszyć do +9 (Wróżka Eperial: 56 %)
Karta Ognistego Kanoniera: 45+5. Mimo małej jobki i plusa dobrze sprawdza się na glacy . (Wróżka Ognia: 50%)
Zwiadowca: 23 +5. Ta karta również nie należy do moich ulubionych. Ale również jak z Desem, zajmę się nią . (Wróżka Woondine: 47%).

Ekwipunek:

Prawa ręka: Tajemniczy Łuk Oblężniczy +7.
Lewa ręka: Wiekowy Sztylet Cienia +5.
Strój: Wiekowy Kryształowa Tunika +7.

Ekwipunek bez osłonek, ponieważ będzie mi łatwiej sprzedać jak będę chciał założyć EQ na nowy lvl .

TeamSpeak 3: Jasne, dobrze wiecie że z miłą chęcią z wami rozmawiam .

Poprzednia rodzina: Poprzednią rodziną w której byłem to NoMercy. Opuściłem tę rodzinę ponieważ, nie mogłem się w niej odnaleźć. Byłem w niej z 4 dni z czego 3 dni byłem offline, straciłem ochotę na grę.

Dlaczego wy: Wybrałem waszą rodzinę, ponieważ byłem u was długo i na prawdę jesteście świetną fam. Dobrze mi u was było, poza tym, trochę tęsknie za starymi graczami ;p. Zawsze sobie pomagacie, nie ważne o co chodzi, to jest super w rodzinie.

Coś o mnie: Jestem osobą miłą, pomocną, zawsze chętną na jakiekolwiek rajdy. Glaca to dla mnie podstawa w rodzinie, więc jak najbardziej uczęszczam. Mam 16 lat, wydaję mi się że jest to już w małym stopniu dojrzały wiek, jestem osobą ogarniętą. Nie popełniam prostych błędów ortograficznych, znam zasady interpunkcji. Na NosTale dziennie spędzam od 2 do 3 godzin. Oczywiście w tygodniu, wtedy szkoła. Sami wiecie jak ciężko jest połączyć granie i naukę. W szczególności jak się uczy w Technikum, lekcji tyle że się wyrobić nie da. W Weekendy gram od 5 do 7 godzin. Trenuję piłkę nożną już dobre 10 lat, trenowałem w GKS Bełchatów, może znacie z ekstraklasy. Teraz pogrywam w swoim mieście w piłkę, ale to tylko dla rekreacji . Pochodzę z woj. Łódzkiego, w nim się ogólnie wychowałem i dobrze mi się tu mieszka .

Dzięki ).

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elf-bot.pun.pl www.spartaclan.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.starszakrew.pun.pl