Family **Dark~Elite**

Forum Rodziny **Dark~Elite**


  • Index
  •  » PODANIA;D
  •  » Tadayoshi jest samotny ;______; *free hugs za kreatywne komentarze*

#1 2013-08-21 13:51:00

Tadayoshi

Gość

Tadayoshi jest samotny ;______; *free hugs za kreatywne komentarze*

Imię: Olaf

Wiek: 16 lat (rocznik 97 :3)

Nick: Tadayoshi (jak ktoś jest graczem LoLa i lajkuje na fejsie stronę "Zawsze jest pora na rundkę w lola" to wie kim jestem XD)

Lvl: 67 (tak wiem nie spełniam, ale proszę mnie od razu nie skreślać ja jestem gotowy na wyzwania to wy też bądźcie ;____;)

Klasa postaci: Mag

Posiadane SP:
Kurczak - nie ulepszony, 0 profesji, jest, bo jest ;
Piżama - +11, 20 profesja, taka do zabawy z Świętym Krzakogonem ;
Jajamaru - nie ulepszony, profesja 18, nie chce mi się mu profesji bić, jak najdzie mnie ochota to będzie 20 ^^;
Czerwony Mag - nie ulepszony, 21 profesja, praktycznie go nie używam, nie podoba mi się, manożerny i w ogóle >.<;
Święty Mag - +5, 53 profesja, moja ulubiona karta i jedyna ulepszona XD, robię go pod PvP choć ostatnio myślę, żeby zmienić go w tanka, bądź pod LoD .____., zawsze używany ;
Niebieski Mag - nie ulepszony, 29 profesja, pod PvP, czasami używany ;
Nie jestem posiadam SP4, SP5, SP6.

Reputacja: Zielony Mistrz - 409k (staram się jak mogę >.<)

Ile czasu gram: Od początku wystartowania polskiego serwera (nie grałem w betę), przed polskim serwer grałem jeszcze na globalu Czyli dość spory okres czasu, ale często miałem przerwy od gry, aktualna przerwa trwała 8 miesięcy dlatego posiadam tak słabe karty i lvl.

Czy jestem po ślubie: w praktyce tak, w teorii nie, bo moja żona prawdopodobnie już nie gra :x

Rodzina w jakiej byłem i powód odejścia: niedawno byłem w CrazyBananas, lecz w czasie kiedy mnie nie było w grze rodzina z jakiegoś powodu się rozpadła, tyle w tym temacie :x

Dlaczego powinniście mnie przyjąć: Potrzebuję silnej i zgranej rodziny, która się nie rozpadnie z byle powodu, która pomoże mi wrócić na nowo do gry i która da mi fajne i niezapomniane momenty w grze oraz to że jesteście demonami Oraz fakt, że podania zawsze składam tam gdzie nie spełniam wymagań i najczęściej z pozytywnym skutkiem, choć dużo się ostatnio w Nostale zmieniło i rodziny patrzą tylko na lvl, ale mam nadzieję, że tu tak nie będzie :3

Coś o sobie: Moja ulubiona część podania <3 Cześć mam na imię Olaf, mam 16 lat (rocznik 97), pochodzę z Augustowa (województwo podlaskie). Po wakacjach idę do jednego z lepszy liceum w województwie (jeśli nie skłamać to 2 albo 3 miejsce) do klasy o profilu ekonomiczno-społecznym. W przyszłości chciałbym zostać psychologiem do spraw młodzieży Jestem otaku, uwielbiam anime i jestem fanem Japonii   Uwielbiam czarny humor. Gatunki muzyki jaką preferuję to dubstep, dnb, rock, j-rock, electro, house, electro-house. Jestem hejterem One Direction i Justina Biebera Co do wyglądu zewnętrznego: blondyn o zielonych oczach i noszę okulary. Charakter, jestem osobą dość nieśmiałą, wybuchową. Mam częste napady głupawki oraz jestem naprawdę zboczony i to tak bardzo .____. Wesoły, szczery oraz nie kryję, że jeśli ktoś mnie obrazi, bądź mi się nie spodoba, będę dla niego niemiły i odwdzięczał się tym samym, inaczej jestem mściwy. Jeszcze kilka zainteresowań to że lubię pisać, choć od kilku miesięcy nie mam weny .____. Nałogowo gram w LoLa >.<

Dziękuję za uwagę i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pragnę też, żebyście nie oceniali książki po okładce Podanie jest w skróconej wersji, gdyż to kolejne forum gdzie html jest zablokowany dla gości, więc jeśli ktoś chce oryginał to proszę zgłaszać się do mnie poprzez notkę w grze, bądź skype: olaf997.

#2 2013-08-29 07:55:47

Mar3eczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tadayoshi jest samotny ;______; *free hugs za kreatywne komentarze*

Tak:)

Offline

#3 2013-09-03 20:24:17

DooKasso

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tadayoshi jest samotny ;______; *free hugs za kreatywne komentarze*

NIE

Offline

  • Index
  •  » PODANIA;D
  •  » Tadayoshi jest samotny ;______; *free hugs za kreatywne komentarze*

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsw.pun.pl www.thugmusic.pun.pl www.forumgsm.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl