Family **Dark~Elite**

Forum Rodziny **Dark~Elite**

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-09-13 23:44:46

WanP

Gość

Podanie WanP'a

1.Imię: Szymon

2.Wiek: 14 lat

3.Nick postaci w grze: WanP

4.Lvl w grze: 78lvl

5.klasa postaci łucznik

6.Posiadane karty sp w grze (job oraz jaki +)1 Sp Rang 42j+7 2 Sp Sin 35j+1 3 Sp Des 34j+0(Tylko do Eventu) 4 Sp Wk 58j+0 5 Sp Cs 8j+0

7.Ranga i reputacja Blu Nos 1014031

8.Ile czasu już grasz w NosTale: około 5 Latek

9.Czy jesteś po ślubie: nie Ale zamierzam wziąć

10.w jakiej byłeś/byłaś w fam powód odejścia: Lame-de-fond brak aktywności w fam Oraz u was w Fam jest moja dziewczyna<33

11.Dlaczego powinniśmy Cię przyjąć: Bo Szukam fam która zapewni mi dużo emocji,wrażeń i co najważniejsze spokoju:D Jesteście Fajną fam bardzo mi was Chwalono

12.Coś o sobie:Jak wyżej pisałem mam na Imię Szymon. Uczęszcza do 2 Klasy Gimnazjum. Interesuje się piłką nożną (Kibicuje FcBarcelonie) oraz siatkówką. Jeżdżę tez na BMX i Deskorolce. Gram w rożne gry na komputerze typu Wot/Nostale/Aion.Jestem miły,pomocnym chłopakiem z poczuciem humoru którego coraz częściej brak ludziom.Jestem gadatliwy i wkurzający co można stwierdzić po tym jak się mnie lepiej pozna. Lubię jeszcze dobrą kuchnie(Sam gotuje) i matematykę chociaż jest o trochę dziwne. No i tyle z mojej strony przepraszam ze tak krótko ale jestem skromnym człowiekiem. Pozdrawiam Wszystkich WanP

13 czy posiadasz ts3 Tak posiadam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracawniemczech.pun.pl www.forumgsm.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl www.dsw.pun.pl www.futuramu.pun.pl