Family **Dark~Elite**

Forum Rodziny **Dark~Elite**


#1 2013-09-07 12:18:45

hki9[Jakub]

Gość

hki9 Podanie ^^

Nick : hki9

Imię: Jakub

Klasa oraz lvl postaci: Mag, LvL 78

Reputacja: Blue Mistrz, dokładnie 525k Repy

Posiadane karty specjalisty: Red Mag +0 21j - Bardzo rzadko używam.
Holly Mag +6 66j - Cały czas pracuję na jej ulepszaniem.
Blue Mag NIEPOSIADAM - posiadałem +9 lecz został sprzedany, pracuję nad nowym.
DG 31j + 2 używam narazie tylko do dropu.
Volcano NIEPOSIADAM - Ta karta również została sprzedana, aktualnie zbieram szpony.
Posejdon 40j +3 - Używana na glac, niedawno zakupiona dlatego słaba.

poprzednia fam i powód odejścia: TheDeathDark, 1) Dodanie mojego Wroga z rzeczywistości z którym nie chciałem przebywać w tej samej Fam 2) Zerowa aktywność na Glacernon.

znajomi z fam Wczorajsi: Byłem już w waszej fam i świetnie się bawiłem, znam prawie wszystkich, odszedłem od was, ponieważ robiłem Sb przerwę od NT.



coś o sobie: No to zaczynamy... Mam na imię Jakub, mam 14 lat, chodzę do PG1 w Chrzanowie. Uczę się średnio moja średnia wynosi 4.0. Zazwyczaj jestem ogarnięty i miły, lecz bardzo nie lubię gdy obraża się cudzą rodzinę. Moje hobby to jazda na rolkach (agresywna), czytanie książek, Bombing (Graffiti). Moim ulubionym rodzajem muzyki jest Rap I HH. Moi ulubieni raperzy i grupy to : Hemp Gru ( Bilon i Wilku), cała grupa z Dill Gangu między innymi : Bas Tajpan, Paluch, JasiekMBH, HudyHZD i tak dalej... Bardzo chciałbym wrócić do tej fam bo świetnie się bawiłem.
Pozdrowionka i czekam na ocenę podania

#2 2013-09-07 12:29:17

Poprawka podania hki9

Gość

Re: hki9 Podanie ^^

hki9[Jakub] napisał:

Nick : hki9

Imię: Jakub

Klasa oraz lvl postaci: Mag, LvL 78

Reputacja: Blue Mistrz, dokładnie 525k Repy

Posiadane karty specjalisty: Red Mag +0 21j - Bardzo rzadko używam.
Holly Mag +6 66j - Cały czas pracuję na jej ulepszaniem.
Blue Mag NIEPOSIADAM - posiadałem +9 lecz został sprzedany, pracuję nad nowym.
DG 31j + 2 używam narazie tylko do dropu.
Volcano NIEPOSIADAM - Ta karta również została sprzedana, aktualnie zbieram szpony.
Posejdon 40j +3 - Używana na glac, niedawno zakupiona dlatego słaba.

poprzednia fam i powód odejścia: TheDeathDark, 1) Dodanie mojego Wroga z rzeczywistości z którym nie chciałem przebywać w tej samej Fam 2) Zerowa aktywność na Glacernon.

znajomi z fam Dark~Elite : nie mam żadnych, lecz mam nadzieję ze lepiej się poznamy



coś o sobie: No to zaczynamy... Mam na imię Jakub, mam 14 lat, chodzę do PG1 w Chrzanowie. Uczę się średnio moja średnia wynosi 4.0. Zazwyczaj jestem ogarnięty i miły, lecz bardzo nie lubię gdy obraża się cudzą rodzinę. Moje hobby to jazda na rolkach (agresywna), czytanie książek, Bombing (Graffiti). Moim ulubionym rodzajem muzyki jest Rap I HH. Moi ulubieni raperzy i grupy to : Hemp Gru ( Bilon i Wilku), cała grupa z Dill Gangu między innymi : Bas Tajpan, Paluch, JasiekMBH, HudyHZD i tak dalej... Bardzo chciałbym wrócić do tej fam bo świetnie się bawiłem.
Pozdrowionka i czekam na ocenę podania

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsw.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl www.pracawniemczech.pun.pl www.thugmusic.pun.pl